August 2019
Es Te Ko Ne Re La
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Saabuvad sündmused

Praegu pole ühtegi üritust planeeritud.
Vaata täielikku kalendrit



Saidil on 1353 külalist 
Bänner
Bänner
Bänner
Bänner
Bänner
Bänner

     Ülelinnaline koolidevaheline 6.-9. klasside võrkpall

        II koht

  • Liina Bergmann 8.a
  • Carola Kanarbik 8.a
  • Triin Liivaru 8.a
  • Eliise Maidlas 8.a
  • Kärolin Veerpalu 8.a
  • Anastasija Gorjatševa 8.b
  • Annika Holland 8.c
  • Katre Helena Kõrboja 7.b

      Kiitus!

 

Spelling Bee 11.-12. klassidele

20. jaanuaril 2015 toimus inglise keele suuline võistlus Spelling Bee meie kooli 11.-12. klasside õpilastele. Osales 6 kaheliikmelist võistkonda. Maksimaalselt oli võimalik saada 14 punkti.

1. koht - Laura Kotova ja Astor Leon Jürgens (12.a) - 12 punkti

2. koht - Jessika Buht ja Iiris-Simona Rao (12.a) - 10 punkti

3. - 6. koht läks väga tasavägiselt jagamisele ülejäänud nelja võistkonna vahel, kes kõik saavutasid 9 punkti.

          Joanna Jakobson ja Lele Saarts (12.b); Madis Arust ja Marek Kangur (12.b); Kristiina Saar ja Markus Vares (11.a); Meeri-Ly Muru ja Laura Roomets (11.b)

Palju õnne võitjatele ja kõigile, kes tulid osalema!

 

IX Koolinoorte segakooride konkurss-festival Kuressaares 

16.-17. jaanuaril toimus  Kuressaares IX Koolinoorte segakooride konkurss-festival, kus osales  16 noortekoori pea 500 lauljaga.

Konkurss oli pühendatud Olav Ehala 65. sünnipäevale, meie kohustuslik laul oli „Jõuluööl juhtuda võib ime”.

Žüriis olid  Heli Jürgenson, Aivar Leštšinski, Raul Talmar,  Kuldar Schüts ja  Kaspars Ādamsons Lätist.

Meie koor saavutas pronksdiplomi.

 

Loe lisa...
 

Ülelinnaline 5.-12. klasside kunstikonkurss

Laupäeval, 17. jaanuaril toimus Pärnu Kunstikooli eestvedamisel  Pärnu Ühisgümnaasiumis ülelinnaline 5.-12. klasside kunstikonkurss.

Meie õpilaste tulemused

5. klass

II koht - Laura Kaaviste, juhendaja Maret Hansalu

6. klass

II-III koht - Merili Rohelpuu, juhendaja Ene Sepandi

7. klass

III koht - Irene Väin, juhendaja Maret Hansalu

11. klass

II koht Kelli-Elen Peterson, juhendaja Ene Sepandi

 

Matemaatika  5.-12. klassi kooliolümpiaadi tulemused

Olümpiaad toimus 17. detsembril 2014.

5. klass

1.      Ott Ottender 5.a (õp. Segne Miidla)

2.      Ranel Lorup 5.a

3.      Maarja Kahre 5.b (õp. Tiina Kütt)

6. klass

1.      Oskar Tuulik 6.b (õp. Marianne Tekkel)

2.      Karel Koronen 6.b

3.      Kermo Palmsaar 6.b

7. klass

1.- 2. Melody Nirk 7.a, Andra-Helena Toomet 7.a (õp. Cedrut Kuusk)

3.      Sandra Kaljula 7.b

8. klass

1.      Victoria Konstaabel 8.c (õp. Karin Känd)

2.      Mikey Põder 8.b

3.      Jan Daniel Peterson 8.b

9. klass

1.-2.  Marta Miil 9.b, Marie Anna Blehner 9.a (õp. Karin Känd)

12. klass

1.      Taavi Kreem 12.b (õp. Cedrut Kuusk)

2.      Roman Tamm 12.a

 

Kiitus kõigile, kes osalesid olümpiaadil!

Loe lisa...
 

Etluskonkursi "Koidulauliku valgel" linnavoorus esikoht

Etluskonkursi "Koidulauliku valgel" linnavoorus sai nooremas vanuseastmes esikoha 5.a õpilane Ott Ottender (juhendaja Marge Kanniste),

II koha sai 6.a õpilane Paula Kübar (juhendaja Marja Tõnts).

Vanemas astmes oli kolmas Sarah Särav 12.a klassist (juhendaja Marja Tõnts).

Palju õnne!

 

Vabariikliku geograafiaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

Laupäeval, 13. detsembril toimus vabariikliku geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor.
Meie koolist osalesid: Andra-Helena Toomet, Mikey Põder, Christian Erala, Marta Miil ja Marie Anna Blehner.

Marie Anna Blehner saavutas 9. klasside arvestuses 3. koha.
Juhendaja õpetaja Daisy Kärner

Palju õnne!

 

 
<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Järgmine > Lõpp >>

Lehekülg 8 / 10
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!