Juuli 2022
Es Te Ko Ne Re La
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Saabuvad sündmused

Praegu pole ühtegi üritust planeeritud.
Vaata täielikku kalendritSaidil on 85 külalist 
Bänner
Bänner
Bänner
Bänner
Bänner
Osalege veebipõhisel füüsikaviktoriinil Prindi Saada link
Uudiste arhiiv
Esmaspäev, 30 Märts 2015 09:23

Veebipõhine füüsikaviktoriin "Spekter"

alt

TÜ teaduskool koostöös TÜ koolifüüsika keskuse ja Eesti Füüsika Seltsiga korraldavad 8. aprillil 2015 kl 8:00-20:00 veebipõhise füüsikaviktoriini „Spekter“. Viktoriin on pühendatud rahvusvahelisele valguse aastale ning sellest oodatakse osa võtma kõiki 8.-10. klasside õpilasi, kes soovivad oma füüsikateadmisi proovile panna. Võistlusest saab osa võtta arvuti, nutitelefoni või tahvelarvuti vahendusel.

Vaata täpsemalt: Viktoriini Spekter 2015 info

NB! Alates 26. märtsist kuni 7. aprillini saavad kõik soovijad tutvuda viktoriinikeskkonnaga ja sooritada prooviviktoriini.

 

Viktoriini keskkonda sisenemiseks loo endale kasutajakonto veebilehel: http://õpik.füüsika.ee

  • Vajuta lehe ülanurgas nupule “Logi sisse
  • Vali sakk „Uus kasutaja“ ning täida ära nõutud väljad. NB! Kindlasti sisesta registreerumisel oma täielik nimi ja toimiv e-posti aadress ning jäta meelde oma salasõna, et saaksid sisse logida ka 8. aprillil päris viktoriinile!
  • Vajuta nupule „Registreeri“. Seejärel saadetakse Sinu e-mailile kasutajakonto aktiveerimislink, millele klikkides kasutajakonto muutub aktiivseks.

Prooviviktoriini juurde pääsemine:

  • Vajuta veebilehel http://õpik.füüsika.ee nupule "Logi sisse": sisesta oma e-posti aadress ja salasõna ning vajuta nupule „Sisene“.
  • Vajuta ekraani ülaservas nupule "eVastus" ja sisesta prooviviktoriini kood "eestkostja" - seejärel saad kohe alustada prooviviktoriini!

NB! 8. aprilli viktoriini kood avaldatakse viktoriini veebilehel http://teaduskool.ut.ee/spekter vahetult enne viktoriini toimumise algust!

 

Veebipõhine viktoriin viiakse läbi füüsika e-õpikute ( http://õpik.füüsika.ee ) juurde loodud testide keskkonnas. Kaks nädalat enne viktoriini toimumispäeva saavad kõik soovijad tutvuda võistluse veebikeskkonnaga ja testida selle prooviversiooni.

Viktoriin koosneb  valikvastustega ülesannetest, mis põhinevad põhikooli füüsikal. Võistlusel on 30-minutiline ajapiirang, mille jooksul annab õpilane vastuseid nii paljudele ülesannetele, kui jõuab. Tulemused seatakse pingeritta 8., 9. ja 10. klasside arvestuses. Iga vanuserühma 15 parimat saavad äramärkimise ja auhinnad. Auhinnalised tulemused avalikustatakse TÜ teaduskooli kodulehel http://www.teaduskool.ut.ee/spekter .

Füüsikaviktoriini läbiviimist rahastab Hasartmängumaksu Nõukogu.

Lisainfo: Ly Sõõrd (TÜ teaduskooli haridustehnoloog) tel 737 6117, See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

@ut.ee 

  

Viimati uuendatud Neljapäev, 16 Aprill 2015 08:27
 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!