Edukas spordiaasta lõpp Prindi Saada link
Ülelinnalised võistlused
Kirjutas Ene Viigimäe   
Pühapäev, 24 Mai 2015 09:33

     Ülelinnaline koolidevaheline kergejõustikuvõistlus

     Õppeaasta viimane ülelinnaline võistlus oli meie koolile väga edukas. Saadi palju kõrgeid kohti!

       5. klass võistkondlik I koht

  • Jürgen Karulin 5.a
  • Johanna Maria Kosk 5.a
  • Ranel Lorup 5.a
  • Emmeliine Meriste 5.a            300m jooks I, 60m jooks III
  • Kristofer Mulluste 5.a             60m jooks II
  • Eveli Mälk 5.a
  • Laura Noormägi 5.a
  • Erki Praks 5.a
  • Demmy-Emilie Tuulik 5.a
  • Rasmus Jõesaar 5.b
  • Ander Kirsi 5.b                                              
  • Heike Lehiste 5.b
  • Sigrid Tõnson 5.b
  • Alex Vetkin 5.b
  • Kirsika Aidama 5.c
  • Karoli Arakas 5.c
  • Madis Kaare 5.c                       kaugushüpe II
  • Kairo Kiltmaa 5.c
  • Anette Parik 5.c
  • Jaanika Tomingas 5.c
  • Hannaly Helstein 5.e

 

     4. klass võistkondlik I koht 

  • Hendrik Kauber 4.a
  • Sander Lepaste 4.a                 
  • Margit Mõis 4.a                       kaugushüpe II
  • Robin Mõtt 4.a
  • Kaspar Ojasoo 4.a
  • Aurelia Roos 4.a                    
  • Joosep Tammann 4.a               pallivise II
  • Karini-Ketlin Köösel 4.b
  • Stephan Lebedev 4.b
  • Elandra Lõbus 4.b
  • Anneli Mihkelsoo 4.b
  • Mihkel Ojanurm 4.b
  • Helene Rebane 4.b                             
  • Trevor Reimets 4.b
  • Angelika Tammik 4.b              300m jooks I
  • Liis Vaher 4.b                          60m jooks III, 300m jooks III
  • Geandra Grünberg 4.c
  • Agnessa Siim 4.c                    

 

  • Isabel Padul 3.a                        kaugushüpe I, pallivise I
  • Mari Silvia Lauri 3.c               300m jooks III
  • Merily-Anett Hallik 6.a           400m jooks III, 4x 100m II
  • Vanessa Nikitina 6.c                kaugushüpe I, 60m jooks II, 4x 100m II
  • Herman Mõlder 8.b                 4x 100m III
  • Anneliis Tomson 8.b               4x 100m II
  • Ott Gridassov 8.c                     kaugushüpe III, 4x 100m III
  • Sten Erik Tomingas 8.c           4x 100m III
  • Renee Razumov 9.a                800m jooks I
  • Marko Kaare 9.b                     100m jooks III, 4x 100m III
  • Anete Siman 9.b                     100m jooks I, kaugushüpe I, kuulitõuge II, 4x 100m II

      Kiitus kõikidele osalenud õpilastele!

Viimati uuendatud Pühapäev, 24 Mai 2015 13:54
 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!