Juuli 2022
Es Te Ko Ne Re La
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Saabuvad sündmused

Praegu pole ühtegi üritust planeeritud.
Vaata täielikku kalendritSaidil on 78 külalist 
Bänner
Bänner
Bänner
Bänner
Bänner
HITSA õpilaskonkursid, tähtaeg 7. märtsil Prindi Saada link
Osale
Kolmapäev, 26 Veebruar 2014 10:34

HITSA innovatsioonikeskuse õpilaskonkursid

Matemaatikakonkursile „Märka matemaatikat enda ümber – tessellatsioon“ oodatakse üldhariduskoolide 7.-12. klassi õpilaste töid, mis on loodud matemaatikaprogrammiga GeoGebra. Konkursi eesmärgiks on populariseerida matemaatikat ja programmi GeoGebra kasutamist matemaatikas. Tutvu konkursi tingimuste ja tööde esitamise juhendiga siit.

Animakonkursile "Muutuv kool" oodatakse osalema üldhariduskoolide kõikide kooliastmete õpilaste animafilme. Konkursi eesmärgiks on jäädvustada koolikultuuri ja -keskkonda tänases päevas ning näidata oma kooli tulevikus. Konkursil osalemiseks peavad omavahel koostööd tegema erinevate kooliastmete õpilased. Tutvu konkursi tingimuste ja tööde esitamise juhendiga siit.

Digiloovtööde konkursile "Lahe Asi"  oodatakse II ja III kooliastme õpilaste tehnoloogia- ja innovatsioonivaldkonna loovtöid. Konkursi eesmärgiks on pakkuda õpilasele võimetekohast ning huvidest lähtuvat eneseteostuse võimalust, näitamaks oskuslikku tehnoloogiliste vahendite kasutamist ja anda võimalus esitleda oma IKT-alaseid loovtöid ka laiemale ringile. Tutvu konkursi tingimuste ja tööde esitamise juhendiga siit.

Tehnoloogia- ja innovatsiooniteemaliste arendusprojektide konkursile "Tipplahendus" oodatakse gümnaasiumiõpilaste projekte. Konkursi eesmärgiks on seoste loomine igapäevaelu, kooliõpingute, tehnoloogia ja innovatsiooni vahel ning anda projektijuhtimise ja meeskonnatöö kogemus. Konkurss pakub gümnasistidele võimaluse viia läbi uuenduslikult rakendatav arendusprojekt, mida kool võib arvestada alternatiivina uurimistööle. Tutvu konkursi tingimuste ja tööde esitamise juhendiga siit.

Konkursitööde esitamise tähtaeg on 7. märts. Parimate tööde autorid kutsume oma töid esitlema Tallinnasse 9. aprillil toimuvale Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse kevadkonverentsile, kus osavõtjaid ootavad lisaks erinevad töötoad ning pidulik auhinnagala.

Viimati uuendatud Kolmapäev, 26 Veebruar 2014 10:36
 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!