Inglise keele mäng Prindi Saada link
Saavutused 2014-15
Kirjutas Kai Kõks   
Pühapäev, 09 November 2014 12:47

Tubli saavutus inglise keele mängus

4. novembril toimus Sütevaka Humanitaargümnaasiumis võistkondlik inglise keele mäng 7.-9. klasside õpilastele. Võisteldi inglisekeelsete sõnade "spellimises", anagrammide lahendamises ja kuulujuttude jutustamises. Kokku osales linnast seitse kooli. Meie kooli võistkond saavutas 2. koha. Spellimine toimus individuaalselt ja seal saavutas Mikey Põder (8.b) 2. koha 20 võistleja hulgast.

Õpilasi juhendasid õp Merle Udso ja õp Kai Kõks.

Meie kooli võistkonna koosseis:

  • Andra-Helena Toomet 7.a
  • Martin Lepp 7.b
  • Annabel Heindla 7.b
  • Mikey Põder 8.b
  • Indrek Lilletai 8.b
  • Marie Anna Blehner 9.a
Viimati uuendatud Esmaspäev, 10 November 2014 08:54
 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!