Matemaatika kooli olümpiaad Prindi Saada link
Saavutused 2011-12
Kirjutas Cedrut Kuusk   
Teisipäev, 10 Jaanuar 2012 11:00

Pärnu Ülejõe Gümnaasiumi matemaatika kooli olümpiaad 5. – 12. klassi õpilastele toimus teisipäeval, 20. dets.  2011.

Olümpiaadist võtsid osa järgmised õpilased:

  1. Merli Ilm 5a

  2. Triin Kauber 5a

  3. Eliise Maidlas 5a

  4. Kevin Mihkelson 5a

  5. Kevin Puust 5a

  6. Kärolin Veerpalu 5a

  7. Janar Aniste 5b

  8. Anastasija Gorjattševa 5b

  9. Khenor Pae 5b

  10. Jan-Daniel Peterson 5b

  11. Sten Erik Tomingas 5c

  12. Kaisa Künnapas 5c,

  13. Victoria Konstaabel 5c,

  14. Raven Õun 5c

  15. Marie Anna Blehner 6a

  16. Ander Klooster 6b

  17. Mirell Kärbik 6a

  18. Mihkel Saar 6a

  19. Marta Miil 6b

  20. Tanno Aak 6b

  21. Angela Dulinets 6b

  22. Silver Soon 6b

  1. Sander Kangur 7a

  2. Stella Lutter 7a

  3. Liis Leppnurm 7a

  4. Hanna Pajula 7a

  5. Epp Peetsalu 7a

  6. Kerstin Ollo 7a

  7. Karl-Markus Pruul 7a

  8. Taisto Roosipuu 7c

  9. Kristel Ild 8a

  10. Alois Luhomaa 8a

  11. Jennifer Buht 8c

  12. Mihkel Kirves 8c

  13. Tanel Salu 8c

  14. Astor Leon Jürgens 9a

  15. Laura Kotova 9b

  16. Helen Drobet9a

  17. Lele Saarts 9a

  1. Anett Padul 10b

  2. Geir Taghapere 10b

  3. Kaarel Vomm 10b

  4. Heleri All 10b

  5. Tarmo Dulinets 11b

  6. Cärola Almosen 11b

  7. Kairi Miemis 11b

  8.  Mari-Liis Luik 11b

  9.  Jane Orumaa 11b

  10. Sven Šalajev 11b

  11. Deily Loosaare 11b

  12. Armin Siig 11b

  13. Andra Lükk 11b

  14. Maili Peetsalu 11b

  15. ReginaMaruste 12b

  16. Deanna Vainoja 12b

  17. Signe Saar 12b

  18. Mari-Anne Knaps 12b

  19. Marten Muru 12b

  20. Madis Ploompuu 12b

  21. Tauri Roosipuu 12b

  22.  Taavi Kappak 12b

  23. Kristiina Kedrov 12b

  24. Agris  Hüüp 12b

 

Igast klassist kolm parimat esindavad meie kooli piirkondlikul matemaatika olümpiaadil, mis toimub 28. jaanuaril 2012.a.  Pärnu Ülejõe Gümnaasiumis.

Tulemused:

 

5. klassi parimad

1.  koht Victoria Konstaabel (24,5 p) 5c

2.  koht Anastasja Gorjatševa (20,5 p) 5b

3.  koht Raven Õun ja Sten Erik Tomingas mõlemad 18 p ja 5c

 

6. klassi parimad

1.  koht Marta Miil (13,5 p) 6b

2.  koht Marie Anna Blehner (11 p) 6a

3.  koht Mirell Kärbik (10 p) 6a

 

7. klassi parimad

1.  koht Sander Kangur (15 p) 7a

2.  koht Stella Lutter (13 p) 7a

3.  koht Taisto Roosipuu (12 p) 7c

 

8. klassi parimad

1. koht Jennifer Buht (25 p) 8c

2. koht Alois Luhomaa (16 p) 8a

3. koht Kristel Ild (12 p) 8a

 

9. klassi parimad

1.  koht Astor Leon Jürgens (40,5 p) 9a

2. koht Helen Drobet (16,5 p) 9a

3.  koht Laura Kotova (11,5 p) 9b

 

10. klassi parimad

1. koht Geir Tagapere (25 p) 10b

2. koht Anett Padul (19 p) 12b

3. koht Heleri All (15 p) 10a

 

11. klassi parimad

1. koht Tarmo Dulinets (18 p) 11b

2. koht Cärola Almosen (14 p) 11b

3. koht Kairi Miemis (11 p) 11b

 

12. klassi parimad

1.  koht Regina Maruste (30 p) 12b

2.  koht Deanna Vainoja (14 p) 12b

3.  koht Signe Saar (10 p) 12b

Viimati uuendatud Teisipäev, 10 Jaanuar 2012 20:06
 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!