Saavutused 2010-11
Nr Artikli pealkiri Kuupäev Autor Klikke
1 Meie tantsusportlased Esmaspäev, 30 Mai 2011 Eliana Prangli 1231
2 Meie võistlustantsijad Esmaspäev, 23 Mai 2011 Eliana Prangli 1189
3 Algklasside loodusviktoriin Neljapäev, 05 Mai 2011 Marianne Tekkel 1351
4 Kirjandusolümpiaadi tulemused Kolmapäev, 27 Aprill 2011 Piret Soa 1017
5 Poistelauluvõistluse tulemused Teisipäev, 26 Aprill 2011 Piret Soa 953
6 Kevadümin 2011 tulemused Teisipäev, 26 Aprill 2011 Piret Soa 1453
7 Tubli puhkpillimängija Enri Remmelgas Teisipäev, 26 Aprill 2011 Piret Soa 1229
8 Ülejõe Ööbik 2011 tulemused Esmaspäev, 25 Aprill 2011 Piret Soa 1600
9 Algklasside inglise keele olümpiaad Kolmapäev, 20 Aprill 2011 Marianne Tekkel 1295
10 Meediamull 2011- Pärnumaa parimad Pühapäev, 17 Aprill 2011 Taimi Dreier 1239
11 Saksa keele olümpiaadi linnavoor Reede, 15 Aprill 2011 Ave Ermus 1081
12 Soome keele vabariiklik olümpiaad Neljapäev, 14 Aprill 2011 Mare Soomere 941
13 Algklasside emakeelepäev Teisipäev, 12 Aprill 2011 Marianne Tekkel 1391
14 Meie õpilased tehnoloogiapäevadel Neljapäev, 31 Märts 2011 Taimi Dreier 999
15 "American Studies" vabariiklik olümpiaad Pühapäev, 20 Märts 2011 Kai Kõks 2090
16 Ülelinnalise draamakonkursi võit Esmaspäev, 14 Märts 2011 Taimi Dreier 1193
17 Majandusolümpiaadil väga head tulemused Reede, 11 Märts 2011 Taimi Dreier 1096
18 Meie õpilased ülemaailmsetel võistlustel Reede, 04 Märts 2011 Taimi Dreier 1500
19 6. ja 9.klasside inglise keele linnaolümpiaad Neljapäev, 03 Märts 2011 Kai Kõks 1145
20 Infootsimisvõistluse tulemused Laupäev, 26 Veebruar 2011 Taimi Dreier 1209
21 Enn Mäeorg sai tunnustuse! Esmaspäev, 14 Veebruar 2011 Piret Soa 1986
22 Loodusviktoriini 2. koht Reede, 11 Veebruar 2011 Marianne Tekkel 1284
23 2. klassi Nuputajad Neljapäev, 03 Veebruar 2011 Marianne Tekkel 1162
24 Piirkondlik inglise keele olümpiaad Kolmapäev, 02 Veebruar 2011 Kai Kõks 1074
25 Kunstikonkursil edukad Kolmapäev, 02 Veebruar 2011 Taimi Dreier 1201
26 Saksa keele olümpiaadi piirkondlik voor 2011 Pühapäev, 30 Jaanuar 2011 Webmaster 2207
27 3. koht matemaatikas Kolmapäev, 26 Jaanuar 2011 Piret Soa 1624
28 Emakeeleolümpiaadi võit Esmaspäev, 24 Jaanuar 2011 Taimi Dreier 1457
29 Inglise keele olümpiaad Pühapäev, 23 Jaanuar 2011 Kai Kõks 1411
30 Lugemisaasta lõpetuseks Kolmapäev, 29 Detsember 2010 Kai Kõks 1572
31 Füüsika kooliolümpiaadi tulemused Pühapäev, 19 Detsember 2010 tt 1212
32 Ülevabariigiline Kodanikupäeva viktoriin edukas Laupäev, 18 Detsember 2010 Webmaster 909
33 Matemaatika kooliolümpiaadi tulemused Esmaspäev, 06 Detsember 2010 Cedrut Kuusk 1237
34 Arvutijoonistuste võistluse võit Teisipäev, 30 November 2010 Taimi Dreier 1392
35 Meie omad võitsid Kodanikunädalal! Teisipäev, 30 November 2010 Taimi Dreier 1232
36 SuDoku MV tulemused Esmaspäev, 18 Oktoober 2010 Taimi Dreier 1357
37 Õpioskuste võistluse 3. koht Esmaspäev, 11 Oktoober 2010 Marianne Tekkel 1125
38 Algklasside kunstikonkurss Kolmapäev, 29 September 2010 Marianne Tekkel 1272
 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!