1.-4. klassi tunniplaan 2014/15. õa Prindi Saada link
Info

1.-4. klassi tunniplaan 2014/15. õa

Tunnid on tunniplaanis õpetaja  nimega. Kui õpetajal puudub oma kabinet, siis on nime järel kabineti number, kus tund toimub.

1.a, 1.b, 1.c, 1.d

2.a, 2.b, 2.c, 2.e

3.a, 3.b, 3.c, 3.e

4.a, 4.b, 4.c, 4.e

Kabinettide numbrid (aine, klass, õpetaja)

Nädalapäev 
 

Tund 
 

1.a klj Toots
A201

1.b klj Kumel
A308

1.c klj K.Kütt
A207

1.d klj Saare
A3015

Esmaspäev

1

Toots

Kumel

K.Kütt

Saare

2

Toots

Kumel

K.Kütt

Vill A306

3

Vill A306

Kumel

K.Kütt

Saare

4

Kumel 

Juga

Vill A305

 

5

Juga

Kumel

K.Kütt

 

 

       

 

       

Teisipäev

1

Koor

Koor

Koor

Koor

2

Toots

Kumel

K.Kütt

Saare

3

Toots

Kumel

K.Kütt

Saare

4

Toots

Kumel

Vetik

Saare

5

 

Kumel

 

Saare

 

 

 

 

 

 

       

Kolmapäev

1

Toots

Juga

K.Kütt

-

2

Toots

Kumel

K.Kütt

Saare

3

Toots

Vill A306

K.Kütt

Saare

4

Vill A306

Kumel

K.Kütt

Vetik

5

 

 

K.Kütt

Saare

 

 

 

 

 

 

       

Neljapäev

1

Toots

Kumel

-

Saare

2

Toots

Kumel

K.Kütt

Vill A301

3

Toots

Kumel

Vill A301

Saare

4

Vill A306

Kumel

Vetik

Saare

5

 

 

 

Saare

 

 

 

 

 

 

       

Reede

1

Juga

Kumel

K.Kütt

Saare

2

Toots

Kumel

K.Kütt

Saare

3

Kumel

Vill

K.Kütt

Saare

4

Kumel

 

K.Kütt

Vetik

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Üles!

Nädalapäev 
 

Tund 
 

2.a klj Tekkel
A205 

2.b klj Uustal A206

2.c klj Prangli
A311

2.e klj Tohver
A401

Esmaspäev

1

Tilk

Uustal

Viigimäe

Vill

2

Tekkel

Viigimäe

Prangli

Tohver

3

Viigimäe

Uustal

Prangli

Tohver

4

Tekkel

Uustal

Prangli

Tohver

5

Tekkel

 

Redik

Tohver

 

 

 

 

 

Teisipäev

1

Tekkel

Uustal

Prangli

Tohver

2

Tekkel

Uustal

Prangli

Tohver

3

Tekkel

Redik

Viigimäe

Tohver

4

Järv

Uustal

Prangli

Tohver

5

Järv

Uustal

Prangli

Tohver

 

 

 

 

 

Kolmapäev

1

Koor

-

-

-

2

Viigimäe

Uustal

Prangli

Tohver

3

Tekkel

Viigimäe

Prangli

Tohver

4

Tekkel

Uustal

Prangli

Tohver

5

Järv A205

Uustal

Prangli

Tohver

6

Tekkel

 

 

 

         

Neljapäev

1

-

Uustal

Prangli

Tohver

2

Tekkel

Uustal

Prangli

Tohver

3

Tilk

Uustal

Viigimäe

Tohver

4

Tekkel

Viigimäe

Prangli

Tohver

5

Tekkel

Uustal

 

Tohver

 

 

 

 

 

Reede

1

Tekkel

Redik

Prangli

Vill

2

Viigimäe

Uustal

Redik

Tohver

3

Tilk

Uustal

Prangli

Tohver

4

Tekkel

Uustal

Prangli

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Üles!

Nädalapäev 
 

Tund 
 

3.a klj T.Kütt A210

3.b klj Änilane A209

3.c klj Eisenschmidt A216

3.e klj Murulauk A401

Esmaspäev

1

T.Kütt

Änilane

Eisenschmidt

Vill

2

T.Kütt

Tilk

Edo

Murulauk

3

Tilk

Änilane

Eisenschmidt

Murulauk

4

T.Kütt

Änilane

Eisenschmidt

Murulauk

5

Edo

Änilane

Eisenschmidt

Tohver

6

 

Edo

 

 

 

 

 

 

 

 

Teisipäev

1

T.Kütt

Edo

Eisenschmidt

Murulauk

2

Edo

Änilane

Eisenschmidt

Murulauk

3

T.Kütt

Kõks

Edo

Murulauk

4

Kõks

Änilane

Eisenschmidt

Murulauk

5

Hansalu

Änilane

Eisenschmidt

Tohver

6

Hansalu

Änilane

Eisenschmidt

 

 

 

 

 

 

 

Kolmapäev

1

Koor

-

-

-

2

Kõks

Änilane

Redik

Murulauk

3

T.Kütt

Änilane

Eisenschmidt

Murulauk

4

T.Kütt

Kõks

Eisenschmidt

Murulauk

5

T.Kütt

Änilane

Eisenschmidt

Murulauk

6

 

 

 

Murulauk

 

 

 

 

 

 

Neljapäev

1

T.Kütt

Änilane

-

Tohver

2

Edo

Tilk

Eisenschmidt

Murulauk

3

T.Kütt

Änilane

Eisenschmidt

Murulauk

4

Tilk

Kõks

Eisenschmidt

Tohver

5

Kõks

 

Eisenschmidt

Tohver

6

 

 

Eisenschmidt

 

 

 

 

 

 

 

Reede

1

Kõks

Änilane

Eisenschmidt

Vill

2

T.Kütt

Änilane

Eisenschmidt

Murulauk

3

T.Kütt

Edo

Redik

Tohver

4

Tilk

Kõks

Eisenschmidt

Murulauk

5

Hansalu

Änilane

Edo

Murulauk

6

 

 

 

 

Üles!

Nädalapäev 
 

Tund 
 

4.a klj Hansalu
A208

4.b klj Järv
A211

4.c klj Raadik
A310

4.e klj Känd
B128

Esmaspäev

1

Hansalu

Järv

Raadik

Murulauk

2

Hansalu

Järv

Raadik

Uustal

3

Kõks

Muttik

Raadik

Eesmaa

4

Hansalu

Viigimäe/Edo

Raadik

Viigimäe/Edo

5

Muttik

Järv

Raadik

Känd

 

 

 

 

 

Teisipäev

1

Hansalu

Änilane

-

Järv/R.Kirss

2

Hansalu

Dreier

Raadik

Järv/R.Kirss

3

Dreier

Järv

Raadik

Uustal

4

Hansalu

Muttik

Raadik

Vill A013 

5

Kõks

Raadik

Dreier

Murulauk

6

Juga/Vetik

 

Raadik/Vetik

 

 

 

 

 

 

 

Kolmapäev

1

Koor

Raadik

Järv/R.Kirss

Uustal

2

Hansalu

Järv

Raadik

Dreier

3

Hansalu

Järv

Raadik

Känd

4

Hansalu

Änilane

Muttik

Eesmaa

5

Muttik

Viigimäe/Edo

Raadik

Viigimäe/Edo

 

 

 

 

 

Neljapäev

1

Hansalu

-

Raadik

Murulauk

2

Hansalu

Änilane

Raadik

Järv

3

Kõks

Järv

Raadik

Känd

4

Muttik

Järv

Raadik

Uustal

5

Juga/Vetik

Järv

Raadik/Vetik

 

6

 

Raadik

 

 

Reede

1

Hansalu/E.Kübar

-

Raadik

-

2

Juga/Vetik

Järv/E.Kübar

Raadik/Vetik

-

3

Hansalu

Järv

Raadik

Murulauk

4

Hansalu

Raadik

Muttik

Känd

5

Kõks

Järv

 

Uustal

6

 

Viigimäe/Edo

 

Viigimäe/Edo

Üles!

Kabinetid

A-korpus

 

B-korpus

 

A013

auditoorium, Vill

B102

tööõpetus, E.Kübar, R.Kirss

A037

arvuti, Dreier 

B126

matemaatika, 12.b, Kuusk

A102

infojuht, Ervald

B128

matemaatika, 4/5.e, Känd

A103

huvijuht, Niin

B129

matemaatika, 5.c, Soa

A104

psühholoog, Hirs

B134

füüsika, Tõniste

A115

õpetajate tuba

B136

keemia, 8.a, Pärtelson

A116

õppealajuhataja, Arust, Palu

B138

matemaatika, 6.c, Miidla

A120

direktor, Veri

B140

inglise keel, 5.a, Udso

A120

kantselei, Aksin

B202

inglise keel, Kõks

A126

vene keel, 6/7.e, A.Agasild

B203

inglise ja soome keel, Soomere

A127

ajalugu ja ühiskond, A.Kärner

B204

eesti keel ja kirjandus, Tõnts

A128

ajalugu ja ühiskond, 7.a, Köösel

B205

loodusõpetus, Eesmaa

A131

käsitöö ja kodundus, 8.b, M.-L.Kirss

B206

bioloogia, 11.b, M.Agasild

A201

1.a, Toots

B208

eesti keel ja kirjandus, Kanniste

A202

logopeed, Raudver

B210

eesti keel ja kirjandus, 9.b, Lukas

A205

2.a, Tekkel

B215

inglise keel, 12.a, Eisenberg-Lindqvist

A206

2.b, Uustal

 

 

A207

1.c, K.Kütt

 

 

A208

4.a, Hansalu

 

 

A209

3.b, Änilane

 

 

A210

3.a, T.Kütt

 

 

A211

4.b, Järv

 

 

A216

3.c, Eisenschmidt

 

 

A301

muusika, Muttik

 

 

A302

logopeed, U.Kübar

 

 

A305

muusika, 9.a, Tilk

 

 

A306

muusika, Redik

 

 

A307

vene keel, 6.a, Lusik 

 

 

A308

1.b, Kumel

 

 

A309

saksa keel, 8.c, Ermus

 

 

A310

4.c, Raadik

 

 

A311

2.c, Prangli

 

 

A315

1.d, Saare

 

 

A401

3.e, Murulauk 

 

 

A402

2.e, Tohver

 

 

A407

aula

 

 

A409

väike võimla

 

 

A418

kunst, Sepandi

 

 

Üles!

Viimati uuendatud Reede, 27 Märts 2015 13:27
 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!