Konsultatsioonide ajad 2014/15 Prindi Saada link
Info

Konsultatsioonide ajad 2014-2015. õppeaastal

Jrk.

Õpetaja

Aeg

Koht (kab. nr)

1.

Agasild, Anne

T., N., R. 7.t + kokkuleppel

A 126

2.

Agasild, Maris

T. ja N.

B 206

3.

Arust, Sille

kokkuleppel

A 116 eesruum

4.

Aurik, Aveli

N. ja R. kokkuleppel

raamatukogu

5.

Dreier, Taimi

T., N. 7.t + kokkuleppel

A 037

6.

Edo, Egon

K. kell 15.00-16.00 + kokkuleppel

võimla

7.

Eesmaa, Eda

K. 7.t + kokkuleppel

B 205

8.

Eisenberg- Lindqvist, Ene

K. 8.t + kokkuleppel

B 215

9.

Eisenschmidt, Ly

E. 6.-7.t + kokkuleppel

A 216

10.

Ermus, Ave

T. 7.-8.t

A 309

11.

Hansalu, Maret

K. 7.t, N. 6.t

A 208

12.

Hirs, Aive

kokkuleppel

A

14.

Juga, Karin

T. kell 15.00 + kokkuleppel

võimla, staadion

15.

Järv, Jaana

N. 6.t + kokkuleppel

A 211

16.

Kalmet, Liis

T., N. - kokkuleppel

 

17.

Kanniste, Marge

E. 7.t + kokkuleppel

B 208

18.

Kirss, Mari-Liis

N. 7.-8.t

A 131

19.

Kirss, Raul

T. 7.t

B 102

20.

Kumel, Ursula

K. 5.t

A 308

21.

Kuusk, Cedrut

E. 8.t-12a, T. 8.t-12b, K. 8.t-8a,
N. 6.-7.t–7a, 7b,
R. 7.t-7ab, 8a-järeltööd

B 126

22.

Kõks, Kai

K. 7.t, N. 7.t

B 202

23.

Känd, Karin

T. 7.t-9b, K. 7.t-9a, R. 7.t- 8b,c

B 128

24.

Kärner, Anne

T. 1.t ja 7.t

A 127

25.

Kärner, Daisy

N. 6.-7.t + kokkuleppel

A 127

26.

Köösel, Gert

K. ja N. 15.00-15.30

A 128

27.

Kübar, Enn

R. kell 14.00 + kokkuleppel

B 102

28.

Kübar, Ulla

kokkuleppel

A 302

29.

Kütt, Kaisa

E. 6.-7.t, K. 7.t, R. 6.-7.t

A 210

30.

Kütt, Tiina

E. ja K. 7.t + kokkuleppel

A 207

31.

Lukas, Lembi

E. 1.t-9b, 7.t-7a,8a, K. 7.t-9a,

N. 1.t-12b

B 210

32.

Lusik, Laine

T. ja N. 7.t

A 402

33.

Miidla, Segne

E. 1.t ja N. 7.t

B 138

34.

Murulauk, Jane

T. 6. t + kokkuleppel

A 401

35.

Muttik, Maimu

K. 7.t + kokkuleppel

A 301

36.

Palu, Eevi

kokkuleppel

A 116 eesruum

37.

Palu, Indrek

kokkuleppel

A 037

38.

Pulk, Joel

E. 6.-7.t (kell 13.20-15.00)

A 127

39.

Prangli, Eliana

E. 6.t

A 311

40.

Pärtelson, Külli

E. ja N. 7.t

B 136

41.

Raadik, Anu

E. 6.t

A 310

42.

Raudver, Signe

kokkuleppel

A 202

43.

Redik, Eve

N. 6.t

A 306

44.

Saare, Erge

N. 7.t

A 315

45.

Saarts, Sirje

T. 7.t + kokkuleppel

B 129

46.

Sepandi, Ene

E. 8.t + kokkuleppel

A 418

47.

Soa, Piret

T. 6.t 5c, 6e

B 129

48.

Soomere, Mare

T. ja K. 7.t + kokkuleppel

B 203

49.

Suppi, Kristi

E. kell 15.55-16.40

A 037

50

Suvorov, Kairi

kokkuleppel

B 205+kokkuleppel

51.

Tammik, Krista

kokkuleppel

raamatukogu

52.

Tammisto, Aira

T., K., N., R. kokkuleppel

A 401

53.

Tammo, Joosep

kokkuleppel

õpetajate tuba

54.

Tekkel, Marianne

T. 7.t – 6ab, 2a- kokkuleppel

A 205

55.

Tilk, Anu

T., K., N. - kokkuleppel

A 305

56.

Tohver, Tiina

E., K., N. 5.t, R. 4.t

A 402

57.

Toots, Helle

E. 7.t + kokkuleppel

A 201

58.

Tõniste, Tõnu

E. kell 14.15 -15.30

T. kell 13.20-15.30
N. kell 15.00-15.30,
R. kell 13.20-15.30

+kokkulepe (informeeri õpetajat päev varem!)

B 134

59.

Tõnts, Marja

T. kell 14.00-15.00 + kokkuleppel

B 204

60.

Udso, Merle

T. kell 8.15-8.50, kell 14.15-15.25,
K. kell 15.05-15.50

B 140

61.

Uustal, Eve

E. 5.-6.t, N. 6.t

A 206

62.

Vetik, Veiko

N., R. 7.t + kokkuleppel

võimla, staadion

63.

Viigimäe, Ene

E. 7.-8.t + kokkuleppel

võimla, staadion

64.

Vill, Aet

E.,K. 5.-7.t, N. 6.-7.t, R. 4.-6.t

A 013

65.

Änilane, Janne

E., K. 7.t

A 209


Viimati uuendatud Teisipäev, 03 Märts 2015 15:08
 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!