Mudilaskooride laulupeo proov Prindi Saada link
Uudised
Teisipäev, 07 Aprill 2015 07:33

Pärnumaa mudilaskooride ühisproov

Toimus 06.04.2015.

Mai Koolis toimunud ühisproovi kogunes üle 400 laulja. Meie kooli esindas rohkem kui 100 algklasside õpilast, lisaks muusikaklassidele oli palju ka tavaklassidest. Üheskoos lauldi kahehäälselt läbi kogu Pärnumaa laulupeo kava (Mudilaskoorid esinevad Vallikäärus toimuval laulupeol 30.05.2015). Mitmete dirigentide, nt Ave Sopp, Toomas Voll jt, ning tantsuseadja Meeli Pärna juhtimisel läbitud koolituse käigus säilitasid meie õpilased lõpuni rõõmsameelse ja aktiivse hoiaku.

Suur tänu kõigile osalenutele! Kiitus õp Anu Tilk ja õp Aet Vill! Aitäh lastevanematele, kes oma tublidele peale väsitavat päeva järgi tulid.

Viimati uuendatud Teisipäev, 07 Aprill 2015 07:56
 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!