Känguru võistlus Prindi Saada link
Uudiste arhiiv
Teisipäev, 25 Märts 2014 09:25

altMatemaatikavõistlus KÄNGURU toimub 27. märtsil 2014

Pärnu Ülejõe Gümnaasiumist osaleb sel aastal 80 õpilast. Võistluse algus kell 8.
Võistlus toimub õpetajate Anne Agasilla klassis ja Helle Tootsi klassis. 

Vaata tulemusi http://www.teaduskool.ut.ee/et/ainevoistlused/kanguru

 

 

 

 

 

Känguru võistlusmängu eesmärgiks on populariseerida matemaatikat, pakkudes lahendamiseks ülesandeid, kus on olulised just nutikus ja loovus.

Võistlus toimub viies vanuserühmas:

  1. pre-ekolierid (1.-2. klass)
  2. ekolierid (3.-4. klass)
  3. benjaminid (5.-6. klass)
  4. kadetid (7.-8. klass)
  5. juuniorid (9.-10. klass)

Pre-ekolieridel ja ekolieridel tuleb lahendada 24 ülesannet ning ülejäänud vanuserühmadel 30, need on raskuse järgi jagatud kolme rühma.
Iga ülesande juures on 5 vastusevarianti, millest üks on õige. Õpilane valib õige ja märgib vastava variandi vastustelehele.
Õige vastus annab vastavalt 3, 4 või 5 punkti, vale vastus (-1) punkti ning vastamata jätmine 0 punkti.
Lahendamiseks on aega 1 tund ja 15 min.

http://www.teaduskool.ut.ee/et/ainevoistlused/kanguru

 

2014. aasta 27. märtsil võtavad Känguru võistlusest osa Pärnu Ülejõe Gümnaasiumi järgmised õpilased:

PRE-EKOLIERID 1.-2. klassi õpilased

1. klassid

1)    Tuule Lind

2)    Silvia Pärtelson

3)    Lisette Randjõe

4)    Emily Männik

5)    Hetlin Kiisler

6)    Daniil Vetšerkovski

7)    Roland Pedriks

2. klassid

1)    Joosep Talviste

2)    Andreas Niinemets

3)    Ander Sinijärv

4)    Remi Tammik

5)    Albert Pulk

6)    Pert Salundi

7)    Emma Herta Ööbik

8)    Marcus Eier

9)    Annabel Maripuu

10)  Rene Annusver

11)  Ingrid Lilletai

12)  Madis Lilletai

13)  Heleriin Pärast

14)  Erilyn Treumuth

15)  Kati Kuusmann

16)  Andero Caspar Arukask

 

EKOLIERID  3. – 4. klassi õpilased :

3. klassid

1)      Kaspar Ojasoo

2)      Sander-Tony Sisask

3)      Lisandra Mäe

4)      Joosep Tammann

5)      Anna-Liisa Jõgi

6)      Jaanika Karjus

7)      Nikita Nekipelov

8)      Grethel Lankots

9)      9.Günther Miklas

10)  Sandra Müürisepp

11)  Anabel Kalamees

12)  Mariann Mäll

13)  Stephan Lebedev

14)  Emma Liisa Lõhmus

15)  Angelika Tammik

4. klassid

1)      Kerdo Käärma

2)      Alari Kasesalu

3)      Madis Kaare

4)      Maarja Kahre

5)      Kenrico Ryusei Tsuchimoto

6)      Ron-Aron Vahtra

7)      Liise Salundi

8)      Maris Sameli

9)      Andreas Erik Paugus

10)  Ranel Lorup

11)  Ahti Strati

 

BENJAMINID 5. – 6. klassi õpilased:

5.klassid

1)      Karoliina Malm

2)      Karl-Mattias Prangli

3)      Marlen Kokla

4)      Karel Koronen

5)      Oskar Tuulik

6)      Kermo Palmsaar

7)      Mirjam Einaste

8)      Georg Grahv

9)      Aare Sarapson

10)  Richard Jalakas

6. klassid

1)      Maive Hanni

2)      Laura Lelov

3)      Martti Meen

4)      Melody Nirk

5)      Ilona Tamm

6)      Andra-Helena Toomet

 

KADETID 7. – 8. klassi õpilased:

7. klassid

1)      Sten Erik Tomingas

2)      Victoria Konstaabel

8. klassid

1)      Marie Anna Blehner

2)      Marta Miil

 

JUUNIORID 9. – 10. klassi õpilased:

9. klassid

1)      Taisto Roosipuu

2)      Hans-Patrick Müür

3)      Heiki Reila

4)      Sander Kangur

5)      Stell Lutter

6)      Kristo Loit

7)      Karl-Markus Pruul

8)      Epp Peetsalu

9)      Birgit Padul

10)  Karmen Mardik

10. klass

1)      Roman Tamm

Viimati uuendatud Laupäev, 03 Mai 2014 11:18
 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!