Andekas laps stipendiumid Prindi Saada link
Uudised
Esmaspäev, 03 Märts 2014 09:28

Algas ”Andekas laps” stipendiumitaotluste vastuvõtmine

Zonta Pärnu klubi kutsub taas esitama taotlusi stipendiumikonkursile Andekas Laps. Kevadeti väljaantava stipendiumi eesmärgiks on tunnustada andekaid koolinoori, anda neile lisavõimalusi enesetäiendamiseks ja oma annete realiseerimiseks.

Stipendiumitele saavad kandideerida kõik Pärnu ja Pärnumaa üldhariduskoolide õpilased. Stipendiumi taotlemiseks palutakse täita ankeet-iseloomustus, lisada soovituskiri ning põhjendus või pere majandusliku olukorra kirjeldus.

 

Dokumendid leiab veebiaadressilt http://www.zonta.ee/parnu_klubi.html. Stipendiumi taotluse võib esitada laps ise, lapsevanem, üldhariduskooli esindaja (klassijuhataja, huvijuht, õppealajuhataja, ringiõpetaja jne), huvikooli, huviringi, huviklubi juhendaja, mõne  organisatsiooni esindaja.

Taotluste esitamise tähtaeg on 4. märts 2014. Dokumendid palume saata meiliaadressile: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.  või toimetada aadressile Hospidali 22, Pärnu 80014. Stipendiaatide austamine toimub pidulikul aktusel 29. märtsil 2014. a. algusega kell 13 Kuninga Tänava Põhikooli saalis.

„Andekas Laps" on Pärnu Zonta klubi vanim projekt. Klubi presidendi Kaie Laane sõnul on stipendium üldjuhul rahaline, kuid sõltuvalt stipendiaadist vajadusel  ka esemeline. 2013. aastal pälvisid Zonta tunnustuse 7 koolinoort. Stipendiumifond oli 1500 eurot. Stipendiumite väljaandmiseks kogub Zonta Pärnu klubi vahendeid heategevusmüükidega, üritustega ning heade toetajate kaasabil.

„Andeka lapse“ projektijuht Merle Tasane kutsub üles märkama andekat last, kellele stipendium on nii tunnustuseks tubli õppetöö ja huvitegevuse eest kui ka suureks abiks eesmärkide saavutamisel.


Lisainfo:
Merle Tasane See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Viimati uuendatud Esmaspäev, 03 Märts 2014 09:31
 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!