Suunaja 2014 ja Noore õppija töötoad Prindi Saada link
Osale
Esmaspäev, 17 Veebruar 2014 10:43

alt

Infomess Suunaja 2014

Toimub Pärnu Kontserdimajas reedel, 28. veebruaril kell 12.00-16.00.

Mess on kõigile külastajatele tasuta.

Info http://www.suunaja.ee/

Sellel aastal on messile tulemas 48 eksponenti. Huvilised saavad tutvust teha linna ja maakonna gümnaasiumitega,  kohal on kutse- ja kõrgkoolide esindajad üle Eesti ja erinevad organisatsioonid, mis tutvustavad noortele pakutavaid võimalusi nii Pärnus kui välismaal.

Need külastajad, kes oma valikutes veel päris kindlad ei ole, saavad ka sellel aastal enne messimelusse sukeldumist külastada Karjäärikohvikut, kus menüüs on õppimist ja tööturgu tutvustav info, joogikõrvaseks väike messitest. Kohvikus pakuvad seltsi karjäärispetsialistid.

Põnevat võlub füüsikast ja keemiast välja Teadusbuss ja nobenäppudest arvutisõbrad saavad enda oskused ja teadmised proovile panna Eesti Infotehnoloogia- ja Telekommunikatsiooni Liidu alas.

Tänavusel Suunajal on eriti suurt rõhku pööratud pärnakaks olemisele ja seepärast on messile kutsutud erinevaid Pärnumaa organisatsioone, kes tutvustavad aktiivseks kodanikuks olemise ja vabatahtliku töö tegemise võimalusi noortele nende kodukandis.

Esmakordselt on kohaletulnutel võimalik tutvust teha ka doonorlusega ja nii on kõigil üle 18-aastastel võimalus Verekeskuse boksis verd loovutades sellega teha üks heatagu.

 

Pärnumaa Kutsehariduskeskuses toimuvad erialasid tutvustavad Noore õppija töötoad veebruaris ja märtsis.

Täpsema info töötubade toimumise kohta leiab Pärnumaa noorte infoportaalilt: http://www.parnunoored.ee/et/haridus/911-noore-oppija-toeoetoad.   

Töötoas aktiivselt osalenu saab 0,3 lisapunkti, mida on võimalik Pärnumaa Kutsehariduskeskusesse sisseastumisel lisada oma tunnistuse keskmisele hindele või testi ja vestluse punktidele.

Osalege ka Facebooki mängus, kus saate välja pakkuda huvipakkuva loenguteema ning võimaluse võita 60 euro väärtuses kinkekaardi. Täpsem info Facebooki lehel:  et-ee.facebook.com/parnu.noorteinfopunkt.         

Viimati uuendatud Reede, 28 Veebruar 2014 18:33
 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!